Наведені нижче умови гарантії і повернення товару складено з урахуванням чинного законодавства України та не обмежують права споживачів.

Гарантія

Інтернет-магазин Cable-ok.com.ua пропонує асортимент якісної і сертифікованої продукції відомих світових брендів, на які надається офіційна гарантія виробника на термін від 1 року і більше. Уточнити термін дії гарантії на конкретний товар можна у вкладці «характеристики» в картці товару. Якщо така інформація там відсутня, її можна уточнити у наших менеджерів.

Перевірка на відсутність дефектів і комплектність товару проводиться покупцем в момент отримання замовлення від кур'єра, при самостійному отриманні замовлення з офісу, а також в відділенні вантажоперевізника.

У момент передачі товару і оплати за нього, клієнт підтверджує що товар, який він отримав не мав видимих ​​дефектів і був переданий в належній кількості і якості.

При отриманні товару уважно перевіряйте його якість, кількість і комплектацію в присутності кур'єра, працівника магазину або співробітника компанії-вантажоперевізника.

Зауваження по зовнішньому вигляду товару приймаються виключно в момент доставки товару.

У разі виявлення з Вашого боку яких-небудь дефектів, незадовільного зовнішнього вигляду або комплектації повідомте про це представника магазину або вантажоперевізника і ми в максимально короткі терміни зробимо заміну такого товару.

Порядок здійснення гарантійної заміни:

 1. Товар підлягає гарантійній заміні в разі якщо він не має зовнішніх дефектів і пошкоджень, які могли з'явитися в результаті фізичного впливу, падіння, а також неправильного монтажу;
 2. З моменту отримання імовірно бракованого товару, він передається в сертифікований сервісний центр для проведення незалежної експертизи;
 3. Термін проведення експертизи: від 3 до 10 днів з моменту передачі товару представнику інтернет-магазину в належному товарному вигляді.
 4. У разі підтвердження незалежною експертизою наявності заводського дефекту або браку вироби, ми робимо заміну такого товару на новий.
 5. Обмін і повернення товару, придбаного в нашому інтернет-магазині здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживача»

Обмін і повернення товару

 • повернення або обмін товару здійснюється протягом 14 днів після здійснення покупки;
 • повернення і обмін товару можливий, за умови що товар:
 • не був у вжитку;
 • не має слідів використання: відколів, потертостей, подряпин, інших слідів механічного впливу;
 • не порушена заводська упаковка (розетки і вимикачі як правило мають індивідуальну целофанову упаковку. Для повернення/обміну вона не повинна бути розпакованою.

Обміну та поверненню не підлягає товар:

 • відрізний товар: кабель, провід, шнур, який купувався не в стандартній заводській упаковці (запакована бухта 100 м). Кабель, провід, шнур, придбаний бухтою/бухтами підлягає поверненню в разі відповідності вищезазначеним правилам обміну і повернення товару;
 • товар з порушеною або пошкодженим заводським упакуванням;
 • має сліди механічної дії;
 • товар, який привозиться клієнтові під замовлення за передоплатою. УВАГА - замовні позиції не підлягають поверненню після отримання Клієнтом ні за яких обставин! Будьте впевнені в тому, що замовляєте!

Обмін і повернення товару здійснюється в будні дні з 10:00 до 17:30 за адресою: м Київ, вул. Пуховська 1А. Не забудьте попередньо повідомити наших менеджерів про намір здійснити заміну/повернення товару.